Żywiecka Amatorska Liga Piłki Nożnej

Tabela Żywieckiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej „POD HONOROWYM PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA ŻYWCA PANA ANTONIEGO SZLAGORA” "Liga Halowa" sezon 2018/2019

1

I LIGA
Lp. Drużyny Mecze Bramki Punkty
1. WODPOL 11 109-33 33
2. THE BLUES 11 113-35 30
3. ANT SKORPION ŻYWIEC 11 74-47 22
4. SOLARMARK 11 84-55 21
5. KSG LEGION 11 60-54 21
6. ALL STARS 11 80-54 20
II LIGA
Lp. Drużyny Mecze Bramki Punkty
1. THE REDS 11 68-44 18
2. ROBIRENT 11 57-92 13
3. SEWS CABIND POLAND 11 51-79 9
4. MIKRON 11 51-78 6
5. SIGNAL-ELEKTRO GRAPA 11 38-118 3
6. BAD BOYS 11 28-124 0

Wyniki spotkań 11 kolejka

WYNIKI   11 KOLEJKA   Niedziela 27.01.2019r.   WODPOL – BAD BOYS   19-4   ROBIRENT – THE REDS   4-13   ALL STARS – KSG LEGION   4-5   SIGNAL-ELEKTRO GRAPA – SEWS CABIND POLAND   3-7   THE BLUES – MIKRON   14-4   ANT SKORPION ŻYWIEC – SOLARMARK   6-4   [...]

Więcej

Wyniki spotkań 10 kolejka

WYNIKI   10 KOLEJKA   Niedziela 20.01.2019r.   SOLARMARK – SIGNAL-ELEKTRO GRAPA   12-5   BAD BOYS – THE BLUES   3-18   MIKRON – ROBIRENT   5-7   THE REDS – ALL STARS   3-5   WODPOL – SEWS CABIND POLAND   13-1   KSG LEGION – ANT SKORPION ŻYWIEC   4-9   [...]

Więcej

Wyniki spotkań 9 kolejka

WYNIKI   9 KOLEJKA   Niedziela 13.01.2019r.   SOLARMARK – SEWS CABIND POLAND   10-4   SIGNAL-ELEKTRO GRAPA – KSG LEGION   4-9   THE BLUES – WODPOL   5-6   ANT SKORPION ŻYWIEC – THE REDS   2-7   ALL STARS – MIKRON   8-3   ROBIRENT – BAD BOYS   5-4

Więcej

Wyniki spotkań 8 kolejka

8 KOLEJKA   Niedziela 06.01.2019r.   KSG LEGION – SOLARMARK   5-7   MIKRON – ANT SKORPION ŻYWIEC   5-7   THE BLUES – SEWS CABIND POLAND   9-3   THE REDS – SIGNAL-ELEKTRO GRAPA   9-2   WODPOL – ROBIRENT   12-2   BAD BOYS – ALL STARS   5-20 8 KOLEJKA   Niedziela 06.01.2019r.   KSG LEGION – SOLARMARK   5-7   MIKRON – ANT SKORPION ŻYWIEC   5-7   THE BLUES – SEWS CABIND POLAND   9-3   THE REDS – SIGNAL-ELEKTRO GRAPA   9-2   WODPOL – ROBIRENT   12-2   BAD BOYS – ALL STARS   5-20

Więcej

Wyniki spotkań 7 kolejka

WYNIKI 7 KOLEJKA Niedziela 30.12.2018r. SOLARMARK – THE REDS 8-6 SIGNAL-ELEKTRO GRAPA – MIKRON 4-10 ANT SKORPION ŻYWIEC – BAD BOYS 15-2 ALL STARS – WODPOL 2-4 ROBIRENT – THE BLUES 4-19 KSG LEGION – SEWS CABIND POLAND 6-5 [...]

Więcej

Wyniki spotkań 6 kolejka

6 KOLEJKA   Niedziela 23.12.2018r.   THE BLUES – ALL STARS   8-3   WODPOL – ANT SKORPION ŻYWIEC   6-5   BAD BOYS – SIGNAL-ELEKTRO GRAPA   1-7   MIKRON – SOLARMARK   4-14   ROBIRENT – SEWS CABIND POLAND   7-5   THE REDS – KSG LEGION   4-6   [...]

Więcej

Wyniki spotkań 5 kolejka

Niedziela 16.12.2018r.   KSG LEGION – MIKRON   8-5   SOLARMARK – BAD BOYS   7-2   SIGNAL-ELEKTRO GRAPA – WODPOL   4-21   THE REDS – SEWS CABIND POLAND   12-3   ANT SKORPION ŻYWIEC – THE BLUES   2-4   ALL STARS – ROBIRENT   6-6

Więcej

Wyniki spotkań 4 kolejka

Niedziela 09.12.2018r.    ALL STARS – SEWS CABIND POLAND 9-6 ALL STARS Bramki: P. Barcik – 3 P. Sarlej – 1 R. Szafarz – 4 A. Paneth – 1 Żółta kartka: K. Stasica – 1 SEWS CABIND POLAND Bramki: K.Hankus – 1 K. Gibas – 1 J. Gibas – 4 Żółta kartka: K.Hankus – 1    ROBIRENT – ANT SKORPION ŻYWIEC 4-9 ROBIRENT Bramki: M. Dunat – 1 D. Rutkowski – 2 B. Błasiak – 1 Żółta kartka: Ł. Urbaniec – 1 K. Żygliński – 1 ANT SKORPION ŻYWIEC Bramki: R. Staszkiewicz – 2 M. Marek – 1 S. Marek – 4 G. Marek -1 M. Krysta – 1     THE BLUES – SIGNAL-ELEKTRO GRAPA 20-3 THE BLUES Bramki: M. Kozioł – 8 W. Habdas – 4 M. Harężlak – 6 P. Harat – 1 A. Kubica – 1 SIGNAL-ELEKTRO GRAPA Bramki: S. Gawron – 2 P. Gawron – 1   WODPOL – SOLARMARK 6-4 WODPOL Bramki: Ł. Filipski – 1 R. Bajor [...]

Więcej

Wyniki spotkań 3 kolejka

Niedziela 02.12.2018r.   KSG LEGION – WODPOL   2-8   ANT SKORPION ŻYWIEC – ALL STARS   6-6   THE REDS – BAD BOYS   8-1   MIKRON – SEWS CABIND POLAND   2-3   SOLARMARK – THE BLUES   4-6   SIGNAL-ELEKTRO GRAPA – ROBIRENT   2-10 [...]

Więcej

Wyniki spotkań 2 kolejka

Niedziela 25.11.2018r. ALL STARS – SIGNAL-ELEKTRO GRAPA 11-3 ANT SKORPION ŻYWIEC – SEWS CABIND POLAND 5-4 ROBIRENT – SOLARMARK 5-9 WODPOL – THE REDS 8-1 BAD BOYS – MIKRON 3-10 THE BLUES – KSG LEGION 5-2   [...]

Więcej

Wyniki spotkań 1 kolejka

Niedziela 18.11.2018r. BAD BOYS – SEWS CABIND POLAND 3-10 THE REDS – THE BLUES 1-5 SOLARMARK – ALL STARS 5-6 KSG LEGION – ROBIRENT 8-3 SIGNAL-ELEKTRO GRAPA – ANT SKORPION ŻYWIEC 1-8 MIKRON – WODPOL 3-6   [...]

Więcej

Tabela Żywieckiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej "Liga Halowa" sezon 2018

1

I LIGA
Lp. Drużyny Mecze Bramki Punkty
1. WODPOL 19 154-51 52
2. DZIADKI 19 154-76 43
3. KSG LEGION 19 119-74 40
4. BIANCONERI 19 138-77 35
5. SOLARMARK 19 116-100 33
6. WTM HUSSARS 19 128-78 27
7. MIKRON 19 95-113 24
II LIGA
Lp. Drużyny Mecze Bramki Punkty
1. THE REDS 19 103-89 31
2. ROBIRENT 19 89-103 27
3. ANT SKORPION ŻYWIEC 19 83-67 26
4. TM COMPLEX 19 80-101 21
5. SEWS CABIND POLAND 19 62-120 14
6. KS GRAPA 19 66-146 11
7. BAD BOYS 19 54-246 4

Wyniki spotkań 20 kolejka OSTATNIA KOLEJKA LIGOWA

Sobota 22.09.2018r. MIKRON – KSG LEGION 3:13 KS GRAPA – ROBIRENT 3:4 Niedziela 23.09.2018r. ANT SKORPION ŻYWIEC – TM COMPLEX 5:0 (WO) SOLARMARK – WTM HUSSARS 8:7 DZIADKI – WODPOL 2:6 BAD BOYS – THE REDS 4:11 BIANCONERI – PAUZA SEWS CABIND POLAND – PAUZA

Więcej

Wyniki spotkań 19 kolejka

Sobota 15.09.2018r. TM COMPLEX – KS GRAPA 7-7  Drużyna KS Grapa zostaje ukarana sankcją dyscyplinarną w postaci kary finansowej. SOLARMARK – WODPOL 4-9 THE REDS – SEWS CABIND POLAND 6-4 Niedziela 16.09.2018r. BIANCONERI – KSG LEGION 5:5 ROBIRENT – BAD BOYS 17:4 MIKRON – DZIADKI 3:9 WTM HUSSARS –PAUZA ANT SKORPION ŻYWIEC – PAUZA

Więcej

Wyniki spotkań 18 kolejka

Środa 04.09.2018r. WTM HUSSARS – BIANCONERI 4:4 Sobota 08.09.2018r. BAD BOYS – TM COMPLEX (WO) 0:5 DZIADKI – SOLARMARK 4:9 KS GRAPA – ANT SKORPION ŻYWIEC 5:1 KSG LEGION – WTM HUSSARS 10:6 Niedziela 09.09.2018r. WODPOL – BIANCONERI 5:4 SEWS CABIND POLAND – ROBIRENT 3:5 MIKRON – PAUZA THE REDS – PAUZA

Więcej

Wyniki spotkań 17 kolejka

Niedziela 02.09.2018r. W każdą niedziele rozgrywki będą prowadzone od godziny 9:00! WODPOL – MIKRON 6:1 KSG LEGION – SOLARMARK 3:7 THE REDS – KS GRAPA 7:1 ROBIRENT – ANT SKORPION ŻYWIEC 1:4 SEWS CABIND POLAND – BAD BOYS 7:1 TM COMPLEX – PAUZA DZIADKI – PAUZA

Więcej

Wyniki spotkań 16 kolejka

Sobota 18.08.2018r. MIKRON – BIANCONERI 3-7 THE REDS – TM COMPLEX 6-5 SEWS CABIND POLAND – ANT SKORPION ŻYWIEC 2-3 Niedziela 19.08.2018r. DZIADKI – WTM HUSSARS 6-4 BAD BOYS – KS GRAPA 4-9 WODPOL – KSG LEGION 3-0 ROBIRENT – PAUZA SOLARMARK – PAUZA

Więcej

Wyniki spotkań 15 kolejka

Sobota 11.08.2018r. TM COMPLEX – ROBIRENT 0-5 (WO) WTM HUSSARS – MIKRON 4:6 KS GRAPA – SEWS CABIND POLAND 4:1 Niedziela 12.08.2018r. KSG LEGION – DZIADKI 8:3 BIANCONERI – SOLARMARK 9:3 ANT SKORPION ŻYWIEC – THE REDS Przełożony na dn. 22.08.18 godz. 19:00 BAD BOYS – PAUZA WODPOL – PAUZA

Więcej

Wyniki spotkań 14 kolejka

Sobota 04.08.2018r. ROBIRENT – THE REDS 3:7 TM COMPLEX – SEWS CABIND POLAND 3:3 ANT SKORPION ŻYWIEC – BAD BOYS 11:2 Niedziela 05.08.2018r. BIANCONERI – DZIADKI 7:6 SOLARMARK – MIKRON 2:5 WTM HUSSARS – WODPOL 3:6 KSG LEGION – PAUZA KS GRAPA – PAUZA

Więcej

Wyniki spotkań 13 kolejka

Sobota 07.07.2018r. TM COMPLEX – THE REDS 2:8 ANT SKORPION ŻYWIEC – KSG LEGION 4:7 DZIADKI – BIANCONERI 9:7 Niedziela 08.07.2018r. SEWS CABIND POLAND – SOLARMARK 3:12 KS GRAPA – ROBIRENT 1:13 BAD BOYS – WODPOL 1:21 WTM HUSSARS – MIKRON 10:2

Więcej

Wyniki spotkań 12 kolejka

Sobota 30.06.2018r. BIANCONERI – ANT SKORPION ŻYWIEC 5:6 ROBIRENT – DZIADKI 1:8 WODPOL – SEWS CABIND POLAND 13:3 Niedziela 01.07.2018r. SOLARMARK – KS GRAPA 12:1 WTM HUSSARS – THE REDS 8:2 KSG LEGION – TM COMPLEX 11:2 MIKRON – BAD BOYS 16:4

Więcej

Wyniki spotkań 11 kolejka

Sobota 23.06.2018r. DZIADKI – SOLARMARK 9:7 TM COMPLEX – BIANCONERI 5:5 KSG LEGION – THE REDS 4:3 Niedziela 24.06.2018r. BAD BOYS – WTM HUSSARS 2:30 ANT SKORPION ŻYWIEC – ROBIRENT 2:3 KS GRAPA – WODPOL 6:15 SEWS CABIND POLAND – MIKRON 5:9

Więcej

Wyniki spotkań 10 kolejka

Sobota 16.06.2018r. SOLARMARK – ANT SKORPION ŻYWIEC 5:3 WTM HUSSARS – SEWS CABIND POLAND 11:1 MIKRON – KS GRAPA 6:3 Niedziela 17.06.2018r. WODPOL – DZIADKI 2:6 ROBIRENT – TM COMPLEX 5:4 BAD BOYS – THE REDS 4:10 BIANCONERI – KSG LEGION 5:10

Więcej

Wyniki spotkań 9 kolejka

Sobota 09.06.2018r. BAD BOYS – KS GRAPA 7:6 SEWS CABIND POLAND – THE REDS 2:4 MIKRON – ANT SKORPION ŻYWIEC 7:4 Niedziela 10.06.2018r. SOLARMARK – KSG LEGION 0:2 WODPOL – TM COMPLEX 11:1 ROBIRENT – BIANCONERI 1:4 WTM HUSSARS – DZIADKI 3:3

Więcej

Wyniki spotkań 8 kolejka

Sobota 02.06.2018r. ANT SKORPION ŻYWIEC – WODPOL 0:1 KSG LEGION – ROBIRENT 9:2 TM COMPLEX – SOLARMARK 6:4 Niedziela 03.06.2018r. KS GRAPA – WTM HUSSARS 1:7 DZIADKI – MIKRON 7:1 BIANCONERI – THE REDS 5:4 SEWS CABIND POLAND – BAD BOYS 5:5

Więcej

Wyniki spotkań 7 kolejka

Sobota 26.05.2018r. KSG LEGION – WODPOL 2:8 ROBIRENT – THE REDS 4:2 DZIADKI – BAD BOYS 28:0 Niedziela 27.05.2018r. TM COMPLEX – MIKRON 5:4 ANT SKORPION ŻYWIEC – WTM HUSSARS 4:6 BIANCONERI – SOLARMARK 12:1 KS GRAPA – SEWS CABIND POLAND 4:8

Więcej

Wyniki spotkań 6 kolejka

Sobota 19.05.2018r. WODPOL – BIANCONERI 4:4 SEWS CABIND POLAND – DZIADKI 2:13 BAD BOYS – ANT SKORPION ŻYWIEC 2:8 Niedziela 20.05.2018r. WTM HUSSARS – TM COMPLEX 9:3 MIKRON – KSG LEGION 5:4 KS GRAPA – THE REDS 2:9 SOLARMARK – ROBIRENT 8:6

Więcej

Wyniki spotkań 5 kolejka

Sobota 12.05.2018r. ROBIRENT – WODPOL 2:22 BIANCONERI – MIKRON 8:4 KSG LEGION – WTM HUSSARS 3:2 Niedziela 13.05.2018r. TM COMPLEX – BAD BOYS 10:3 SOLARMARK – THE REDS 6:5 ANT SKORPION ŻYWIEC – SEWS CABIND POLAND 1:2 DZIADKI – KS GRAPA 10:4

Więcej

Wyniki spotkań 4 kolejka

Sobota 05.05.2018r. KS GRAPA – ANT SKORPION ŻYWIEC 2:5 DZIADKI – THE REDS 10:3 WTM HUSSARS – BIANCONERI 3:3 WODPOL – SOLARMARK 4:2 Niedziela 06.05.2018r. BAD BOYS – KSG LEGION 3:14 SEWS CABIND POLAND – TM COMPLEX 0:8 MIKRON – ROBIRENT 11:4

Więcej

Wyniki spotkań 3 kolejka

Sobota 28.04.2018r. WODPOL – THE REDS 8:4 ROBIRENT – WTM HUSSARS 1:2 SOLARMARK – MIKRON 7:4 Niedziela 29.04.2018r. BIANCONERI – BAD BOYS 17:1 KSG LEGION – SEWS CABIND POLAND 6:3 TM COMPLEX – KS GRAPA 7:3 ANT SKORPION ŻYWIEC – DZIADKI 4:7

Więcej

Wyniki spotkań 2 kolejka

Sobota 21.04.2018r. KS GRAPA – KSG LEGION 3:5 MIKRON – WODPOL 1:4 ANT SKORPION ŻYWIEC – THE REDS 8:0  WTM HUSSARS – SOLARMARK 4:7 Niedziela 22.04.2018r. DZIADKI – TM COMPLEX 7:2 BAD BOYS – ROBIRENT 3:9 SEWS CABIND POLAND – BIANCONERI 2:9

Więcej

Wyniki spotkań 1 kolejka

Sobota 14.04.2018r. MIKRON – THE REDS 4-7 WODPOL – WTM HUSSARS 6-5 SOLARMARK – BAD BOYS 12-4 Niedziela 15.04.2018r. ROBIRENT – SEWS CABIND POLAND 3-6 BIANCONERI – KS GRAPA 18-1 KSG LEGION – DZIADKI 3-7 TM COMPLEX – ANT SKORPION ŻYWIEC 5-5

Więcej

Tabela Żywieckiej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej "Liga Halowa" sezon 2017/2018
„Pod patronatem Burmistrza Miasta Żywca Pana Antoniego Szlagora”

1

Lp. Drużyny Mecze Bramki Punkty
1. WODPOL 11 117-34 31
2. IR-BUD 11 93-46 27
3. ROBIRENT 11 101-57 27
4. SOLARMARK 11 91-48 24
5. OLDBOYS 11 88-52 22
6. BAR&MAR 11 92-72 21
7. THE REDS 11 54-58 15
8. SEWS CABIND 11 58-109 9
9. TM COMPLEX 11 52-108 6
10. MIKRON 11 32-89 5
11. ANT-ŻYWIEC 11 43-75 4
12. HUTCHINSON 11 39-112 4

Wyniki spotkań 1 kolejka, niedziela 19.11.2017r.

19.11.2017r. rozegrana została pierwsza kolejka spotkań w ramach rozgrywek ŻYWIECKIEJ AMATORSKIEJ LIGII PIŁKI NOŻNEJ POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA ŻYWCA PANA ANTONIEGO SZLAGORA. Drużyna WODPOL-u pokonała zespół BAR&MAR wynikiem 8:4. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego spotkania. Wyniki spotkań: OLD BOYS – HUTCHINSON wynik: 11-4 SOLARMARK – THE REDS wynik: 7-3 TM COMPLEX – SEWS CABIND wynik: 10-5 IR-BUD – ANT ŻYWIEC wynik: 9-4 WODPOL – BAR&MAR wynik: 8-4 ROBIRENT – MIKRON wynik: 8-1 [...]

Więcej