Strona z wpisami

Powrót do Strona z wpisami

WODPOL Sp. z o.o. na podium

W dniach 24-25.02.br. w Łodzi odbyły się XIII Mistrzostwa Polski XIII Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej i Stolarki Budowlanej w halowej piłce nożnej. Reprezentacja firmy WODPOL zajęła III miejsce. Organizatorem Mistrzostw była firma Almar – Sport – jeden z największych organizatorów ogólnopolskich imprez sportowych dla poszczególnych branż zawodowych. Poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki oraz galerię zdjęć z tego wydarzenia.                                                                                        

I dzień – 24 lutego

⚽➡GRUPA A
9.30 MAPEI GLIWICE- KRAUSE (0:2)
9.55 WODPOL ZYWIEC ADAMIETZ ŁÓDŹ (2:0)
10.20 OKNOPLAST-MADOR (0:2)
10.40 MAPEI GLIWICE-ADAMIETZ ŁÓDŹ (3:3)
11.05 KRAUSE ŚWIDNICA-OKNOPLAST KRAKÓW(4:2)
11.30 WODPOL ZYWIEC-MADOR SOSNOWIEC (1:4)
11.50 MAPEI GLIWICE-OKNOPLAST KRAKÓW (1:2)
12.15 KRAUSE ŚWIDNICA-WODPOL ŻYWIEC (2:2)
12.40 ADAMIETZ ŁÓDŹ-MADOR SOSNOWIEC (2:4)
13.00 MAPEI GLIWICE-WODPOL ŻYWIEC (0:1)
13.25 KRAUSE ŚWIDNICA-MADOR SOSNOWIEC(1:1)
13.50 ADAMIETZ ŁÓDŹ- OKNOPLAST KRAKÓW(1:3)

⚽➡GRUPA B
14.15 IK EIFFAGE POZNAŃ-AKZO NOBEL PILAWA(0:9)
14.40 VENTUS PIOTRKÓW-MAT-BUD OSTRÓW WLKP.(1:4)
15.05 DANWOOD BIELSK PODL.-BUDOTERMIKA (1:3)
15.25 IK EIFFAGE POZNAŃ-MAT-BUD OSTRÓW WLKP.(0:9)
15.50 AKZO NOBEL PILAWA-DANWOOD BIELSK PODL.(0:2)
16.15 VENTUS PIOTRKÓW TRYB.-BUDOTERMIKA (0:3)
16.35 IK EIFFAGE POZNAŃ-DANWOOD BIELSK PODL.(0:14)
17.00 AKZO NOBEL PILAWA-VENTUS PIOTRKÓW.(1:3)
17.25 MAT-BUD OSTRÓW WLKP.-BUDOTERMIKA (1:2)
17.45 IK EIFFAGE POZNAŃ-VENTUS PIOTRKÓW (2:8)
18.10 AKZO NOBEL PILAWA-BUDOTERMIKA (2:6)
18.35 MAT-BUD OSTRÓW WLKP.-DANWOOD BIELSK (0:1)

❎II dzień – 25 lutego

⚽➡GRUPA A
9.00 MAPEI GLIWICE-MADOR SOSNOWIEC (0:6)
9.25 KRAUSE ŚWIDNICA-ADAMIETZ ŁÓDŹ (2:0)
9.45 WODPOL ZYWIEC-OKNOPLAST KRAKÓW (4:1)

⚽➡GRUPA B
10.10 IK EIFFAGE POZNAŃ-BUDOTERMIKA (3:6)
10.35 AKZO NOBEL PILAWA-MAT-BUD OSTRÓW WLKP. (0:1)
10.55 VENTUS PIOTRKÓW TRYB.-DANWOOD BIELSK PODL.(1:1)

❎❎ TABELA GRUPY A. PUNKTY [BRAMKI]
——————————————————————–
A1 MADOR SOSNOWIEC 13[17-4]
A2 KRAUSE ŚWIDNICA 11 [11-5]
A3 WODPOL ŻYWIEC 10[10-7]
A4 OKNOPLAST KRAKOW 6[8-12]
A5 ADAMIEZ ŁÓDŹ 1[6-14]
A6 MAPEI GLIWICE 1[4-14]

❎❎TABELA GRUPY B. PUNKTY[BRAMKI]
——————————————————————-
B1 BUDOTERMIKA BUSKO ZDRÓJ 15 [20-7]
B2 DANWOOD BIELS PODLASKI 10 [19-4]
B3 MAT-BUD OSTRÓW WLKP. 9 [15-4]
B4 VENTUS PIOTRKOW TRYB. 7 [13-11]
B5 AKZO NOBEL PILAWA 3 [12-12]
B6 IK EIFFAGE POZNAN 0 [5-46]

⚽➡PUCHAR POCIESZENIA – GRUPA X

11.20 A5 ADAMIETZ- A6 MAPEI (2:1)
11.35 B5 AKZO NOBEL – B6 EIFFAGE (wo. 3:0)
11.50 A5 ADAMIETZ- B5 AKZO NOBEL (1:1)
12.05 A6 MAPEI – B6 EIFFAGE (wo. 3:0)
12.20 A5 ADAMIETZ – B6 EIFFAGE (wo.3:0)
12.35 B5 AKZO NOBEL- A6 MAPEI (2:0)

❎❎ TABELA GRUPY X. PUNKTY [BRAMKI]
—————————————————————-
1.AKZO NOBEL PILAWA 7 [6-1]?
2.ADAMIETZ ŁÓDŹ 7 [6-2]
3.MAPEI GLIWICE 3 [4-4]
4.IK EIFAGGE POZNAŃ 0 [0-9]

⚽➡¼ FINAŁU

12.55 ćw. nr 1 A1 MADOR – B4 VENTUS (5:0)
13.20 ćw. nr 2 A2 KRAUSE – B3 MAT-BUD (1:1 k.6-7)
13.50 ćw. nr 3 A3 WODPOL – B2 DANWOOD (2:1)
14.15 ćw. nr 4 A4 OKNOPLAST – B1 BUDOTERMIKA (2:2 k.3-4)

⚽➡⚽➡ ½ FINAŁU

14.40 ćw. 1 MADOR – ćw. 3 WODPOL (5:1)
15.10 ćw. 2 MAT-BUD- ćw. 4 BUDOTERMIKA (0:1)

?FINAŁ

15.40 MADOR – BUDOTERMIKA (2:0)

Powrót do Strona z wpisami