Author - Joanna

Wyniki spotkań 23 kolejka

WYNIKI  23 KOLEJKA Sobota 21.09.2019r. SSC NAPILI – ROBIRENT 3-6 Niedziela 22.09.2019r. KSG LEGION – SEWS CABIND POLAND 9-2 SIGNAL-ELEKTRO GRAPA – BAD BOYS BANERY 5-1 SOLARMARK – BIANCONERI 3-4 THE REDS – ANT SKORPION ŻYWIEC 3-3 MWTM HUSSARS – PAUZA MIKRON – PAUZA

Więcej

Wyniki spotkań 22 kolejka

WYNIKI  22 KOLEJKA Niedziela 15.09.2019r. BIANCONERI – SEWS CABIND POLAND 5-7 MWTM HUSSARS – SOLARMARK 5-3 ROBIRENT – BAD BOYS BANERY 0-5 (WO)  SIGNAL-ELEKTRO GRAPA – MIKRON 3-2 SSC NAPILI – ANT SKORPION ŻYWIEC 3-2 KSG LEGION – PAUZA THE REDS – PAUZA

Więcej

Wyniki spotkań 21 kolejka

Czwartek 05.09.2019r. BAD BOYS BANERY-SSC NAPILI 2-3 Niedziela 08.09.2019r. MIKRON – THE REDS 5-2 SEWS CABIND POLAND – SOLARMARK 2-5 ANT SKORPION ŻYWIEC – SIGNAL-ELEKTRO GRAPA 4-2 BIANCONERI – PAUZA ROBIRENT – PAUZA

Więcej

Wyniki spotkań 20 kolejka

WYNIKI  20 KOLEJKA Sobota 31.08.2019r. ROBIRENT – ANT SKORPION ŻYWIEC 3-5 BIANCONERI – KSG LEGION 1:5 SEWS CABIND POLAND – INSTALTOM 5-0 (WO) Niedziela 01.09.2019r. SSC NAPILI – MIKRON 5-1 SIGNAL-ELEKTRO GRAPA – THE REDS 2-7 WODPOL – MWTM HUSSARS 0-5 (WO) SOLARMARK – PAUZA BAD BOYS BANERY – PAUZA

Więcej

Wyniki spotkań 19 kolejka

WYNIKI 19 KOLEJKA Sobota 24.08.2019r. MIKRON – SIGNAL-ELEKTRO GRAPA 2-3 WODPOL – BIANCONERI 0-5 (WO) INSTALTOM – KSG LEGION 0-5 (WO) Niedziela 25.08.2019r. ANT SKORPION ŻYWIEC – SSC NAPILI 6-2 BAD BOYS BANERY – ROBIRENT 3-2 MWTM HUSSARS – SOLARMARK 3-2 SEWS CABIND POLAND – PAUZA THE REDS – PAUZA

Więcej

Wyniki spotkań 18 kolejka

WYNIKI  18 KOLEJKA MIKRON – ANT SKORPION ŻYWIEC 1-3 SIGNAL-ELEKTRO GRAPA – ROBIRENT 7-3 SEWS CABIND POLAND – SOLARMARK 4-5 WODPOL – KSG LEGION 2-4 THE REDS – BAD BOYS BANERY 6-4 MWTM HUSSARS – INSTALTOM 5-0 (WO) BIANCONERI – PAUZA SSC NAPILI – PAUZA

Więcej

Wyniki spotkań 17 kolejka

WYNIKI  17 KOLEJKA BAD BOYS BANERY – MIKRON 2-12 SOLARMARK – BIANCONERI 4-9 SSC NAPILI – SIGNAL-ELEKTRO GRAPA 5-4 KSG LEGION – SEWS CABIND POLAND 8-0 ROBIRENT – THE REDS 1-3 INSTALTOM – WODPOL 0-5 (WO) MWTM HUSSARS – PAUZA ANT SKORPION ŻYWIEC – PAUZA

Więcej

Wyniki spotkań 16 kolejka

WYNIKI  16 KOLEJKA Czwartek 01.08.2019r. ANT SKORPION ŻYWIEC – BAD BOYS BANERY 12-0 Sobota 03.08.2019r. MIKRON – ROBIRENT 8-1 THE REDS – SSC NAPILI 4-11 Niedziela 04.08.2019r. BIANCONERI – MWTM HUSSARS 3-6 SEWS CABIND POLAND – WODPOL 2-6  SOLARMARK – INSTALTOM 5-0 (WO) KSG LEGION – PAUZA SIGNAL-ELEKTRO GRAPA – PAUZA

Więcej

Wyniki spotkań 15 kolejka

WYNIKI 15 KOLEJKA Sobota 27.07.2019r. ROBIRENT – SSC NAPILI 1-4 INSTALTOM – BIANCONERI 3-9 MWTM HUSSARS – SEWS CABIND POLAND 12-0 Niedziela 28.07.2019r. ANT SKORPION ŻYWIEC – THE REDS 3-1 BAD BOYS BANERY – SIGNAL-ELEKTRO GRAPA 2-6 KSG LEGION – SOLARMARK 8-4 WODPOL – PAUZA MIKRON – PAUZA

Więcej

Wyniki spotkań 14 kolejka

SOLARMARK – WODPOL 2-6 SIGNAL-ELEKTRO GRAPA – ANT SKORPION ŻYWIEC 0-3 THE REDS – MIKRON 1-8 KSG LEGION – MWTM HUSSARS 4-3 SSC NAPILI – BAD BOYS BANERY 2-0 BIANCONERI – SEWS CABIND POLAND 2-2 INSTALTOM  – PAUZA ROBIRENT – PAUZA

Więcej