Author - Joanna

Wyniki spotkań 11 kolejka

11 KOLEJKA Sobota 22.06.2019r. BAD BOYS BANERY – ROBIRENT 8-5 BIANCONERI – MIKRON 2-1 MWTM HUSSARS – KSG LEGION 5-1 Niedziela 23.06.2019r. SEWS CABIND POLAND – SSC NAPILI 3-2 SOLARMARK – THE REDS 4-3 WODPOL – INSTALTOM  4-3 SIGNAL-ELEKTRO GRAPA – ANT SKORPION ŻYWIEC  1-8

Więcej

Wyniki spotkań 10 kolejka

Sobota 15.06.2019r. SIGNAL-ELEKTRO GRAPA – SSC NAPILI 4-10 WODPOL – ANT SKORPION ŻYWIEC 5-4 Niedziela 16.06.2019r. SOLARMARK – ROBIRENT 6-3 INSTALTOM – KSG LEGION 6-1 BIANCONERI – SEWS CABIND POLAND 2-4 THE REDS – MIKRON 4-0

Więcej

Wyniki spotkań 9 kolejka

9 KOLEJKA Sobota 08.06.2019r. KSG LEGION – WODPOL 3-3 MIKRON – INSTALTOM 2-3 THE REDS – SSC NAPILI 4-3 Niedziela 09.06.2019r. ANT SKORPION ŻYWIEC – SOLARMARK 1-2 BAD BOYS BANERY – SIGNAL-ELEKTRO GRAPA 9-2 ROBIRENT – BIANCONERI 1-5 SEWS CABIND POLAND – MWTM HUSSARS 1-9

Więcej

Wyniki spotkań 8 kolejka

Sobota 01.06.2019r. BIANCONERI – ANT SKORPION ŻYWIEC 10-4 WODPOL – MIKRON 5-2 MWTM HUSSARS – ROBIRENT 4-1 Niedziela 02.06.2019r. SOLARMARK – KSG LEGION 1-6 BAD BOYS BANERY – SSC NAPILI 0-6 INSTALTOM – THE REDS 2-2 SIGNAL-ELEKTRO GRAPA – SEWS CABIND POLAND 1-4

Więcej

Wyniki spotkań 7 kolejka

Sobota 25.05.2019r. ROBIRENT – SIGNAL-ELEKTRO GRAPA 2-4 ANT SKORPION ŻYWIEC – MWTM HUSSARS 0-10 KSG LEGION – BIANCONERI 8-3 Niedziela 26.05.2019r. MIKRON – SOLARMARK 5-6 INSTALTOM – SSC NAPILI 13-3 SEWS CABIND POLAND – BAD BOYS BANERY 0-5 (WO) THE REDS – WODPOL 0-6

Więcej

Wyniki spotkań 6 kolejka

6 KOLEJKA Sobota 18.05.2019r. KSG LEGION – THE REDS 7-1 SIGNAL-ELEKTRO GRAPA – MWTM HUSSARS 2-3 ANT SKORPION ŻYWIEC – INSTALTOM 2-4 Niedziela 19.05.2019r. SEWS CABIND POLAND – SOLARMARK 3-12 BAD BOYS BANERY – BIANCONERI 0-14 MIKRON – SSC NAPILI 6-4 ROBIRENT – WODPOL 1-3

Więcej

Wyniki spotkań 5 kolejka

5 KOLEJKA   Sobota 11.05.2019r.   ANT SKORPION ŻYWIEC – BAD BOYS BANERY   7-0   THE REDS – BIANCONERI   2-6   KSG LEGION – SIGNAL-ELEKTRO GRAPA   11-0   Niedziela 12.05.2019r.   WODPOL – SSC NAPILI   9-0   MIKRON – MWTM HUSSARS   0-1   ROBIRENT – SEWS CABIND POLAND   1-2   INSTALTOM – SOLARMARK   3-1

Więcej

Wyniki spotkań 4 kolejka

Sobota 04.05.2019r.   ROBIRENT – KSG LEGION 1-7 SIGNAL-ELEKTRO GRAPA – INSTALTOM 0-4 ANT SKORPION ŻYWIEC – SSC NAPILI 4-1 Niedziela 05.05.2019r. BIANCONERI – SOLARMARK 4-7 BAD BOYS BANERY – THE REDS 3-6 SEWS CABIND POLAND – MIKRON 3-2 MWTM HUSSARS – WODPOL 3-6

Więcej

Wyniki spotkań 3 kolejka

Sobota 27.04.2019r. KSG LEGION – SSC NAPILI 12-1 ROBIRENT – THE REDS 3-2 MWTM HUSSARS – BIANCONERI 6-3 Niedziela 28.04.2019r. SIGNAL-ELEKTRO GRAPA – SOLARMARK 3-4 ANT SKORPION ŻYWIEC – MIKRON 3-5 SEWS CABIND POLAND – INSTALTOM 1-4 BAD BOYS BANERY – WODPOL 0-9

Więcej

Wyniki spotkań 2 kolejka

Sobota 13.04.2019r. THE REDS – ANT SKORPION ŻYWIEC 3-1 MWTM HUSSARS – SSC NAPILI 8-2 INSTALTOM – ROBIRENT 11-5 Niedziela 14.04.2019r. MIKRON – KSG LEGION 3-6 WODPOL – SEWS CABIND POLAND 4-1 SOLARMARK – BAD BOYS BANERY 7-1 BIANCONERI – SIGNAL-ELEKTRO GRAPA 7-1

Więcej