Author - Joanna

2020 – Lider 3O-lecia Wolności RP

WODPOL Sp. z o.o. to nie tylko symbol i nazwa. To przede wszystkim firma, która przez lata wypracowała opinię wiarygodnego i pewnego partnera biznesowego. Potwierdzeniem tego jest nagroda ,,Lider 30-lecia Wolności RP” przyznana decyzją Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl. (więcej…)

Więcej

Wyniki spotkań 5 kolejka

5 KOLEJKA Niedziela 15.12.2019r. „Hala Oczków” BAD BOYS BANERY – SOLARMARK 9:00 ATEPAA – MIKRON 10:10 SEWS CABIND POLAND – THE BLUES 11:20 SIGNAL-ELEKTRO GRAPA – ANT SKORPION ŻYWIEC 12:30 PAUZA – KSG LEGION

Więcej

Wyniki spotkań 2 kolejka

WYNIKI  2 KOLEJKA Niedziela 24.11.2019r. ANT SKORPION ŻYWIEC – SEWS CABIND POLAND 6-1 SOLARMARK – KSG LEGION 8-6 MIKRON – BAD BOYS BANERY 8-4 THE BLUES – ATEPAA 6-12 PAUZA – SIGNAL-ELEKTRO GRAPA

Więcej

Wyniki spotkań 4 kolejka

WYNIKI  4 KOLEJKA Niedziela 08.12.2019r. SEWS CABIND POLAND – BAD BOYS BANERY 8-5 SIGNAL-ELEKTRO GRAPA – KSG LEGION 3-12 ANT SKORPION ŻYWIEC – SOLARMARK 4-10  THE BLUES – MIKRON 10-5 PAUZA – ATEPAA

Więcej

Wyniki spotkań 3 kolejka

WYNIKI  3 KOLEJKA Niedziela 01.12.2019r. THE BLUES – SIGNAL-ELEKTRO GRAPA 21-7 MIKRON – SEWS CABIND POLAND 4-4 SOLARMARK – ATEPAA 2-6 KSG LEGION – BAD BOYS BANERY 16-4 PAUZA – ANT SKORPION ŻYWIEC

Więcej

Wyniki spotkań 1 kolejka

WYNIKI MIKRON – ANT SKORPION ŻYWIEC 2-16 SOLARMARK – SIGNAL-ELEKTRO GRAPA 13-3 KSG LEGION – SEWS CABIND POLAND 16-1 BAD BOYS BANERY – ATEPAA 2-22 THE BLUES – PAUZA

Więcej

Wyniki spotkań ostatnia 27 kolejka

THE REDS-SIGNAL-ELEKTRO GRAPA 1-1 ANT SKORPION ŻYWIEC – ROBIRENT  5-1 MIKRON-SSC NAPILI 2-3  MWTM HUSSARS-KSG LEGION  6-4 BAD BOYS BANERY-PAUZA

Więcej

Wyniki spotkań 26 kolejka

Sobota 12.10.2019r. SIGNAL-ELEGTRO GRAPA – SSC NAPILI 4-1 Niedziela 13.10.2019r.  ROBIRENT – MIKRON 9-4 BAD BOYS BANERY – ANT SKORPION ŻYWIEC 1-11 SSC NAPILI – THE REDS 1-2 SIGNAL-ELEKTRO GRAPA – PAUZA

Więcej

Wyniki spotkań 25 kolejka

WYNIKI  25 KOLEJKA Sobota 05.10.2019r. SIGNAL-ELEKTRO GRAPA – SSC NAPILI Przełożony  Niedziela 06.10.2019r. SOLARMARK – KSG LEGION 2-5 MIKRON – BAD BOYS BANERY 5-5 BIANCONERI – MWTM HUSSARS 2-8 THE REDS – ROBIRENT 7-3 SEWS CABIND POLAND – PAUZA ANT SKORPION ŻYWIEC – PAUZA

Więcej

Wyniki spotkań 24 kolejka

WYNIKI  Zaległy Mecz Czwartek 26.09.2019r. THE REDS – ANT SKORPION ŻYWIEC 3-3 24 KOLEJKA Niedziela 29.09.2019r. ROBIRENT – SIGNAL-ELEKTRO GRAPA 3-3 MWTM HUSSARS – SEWS CABIND POLAND 9-5 KSG LEGION – BIANCONERI 2-2 ANT SKORPION ŻYWIEC –MIKRON 3-2  BAD BOYS BANERY – THE REDS1125 1-10 SOLARMARK – PAUZA SSC NAPILI – PAUZA

Więcej